چیزهایی که در مورد پیامک تبلیغاتی مطمئن شوید
 هنگامی که بسیاری از ما فکر می کنم در مورد ارسال پیامک، ما (گاهی اوقات خلاقانه) پیام به صورت مختصر، مانند تصور "R U در سال راه خانه است؟" اما علاوه بر اینکه یک ابزار ارتباطی شخصی مناسب و اعتیاد آور، اس ام اس شده است به یک پلت فرم بزرگ به کمک به بازاریابان رسیدن به و تعامل سخت به پیدا مخاطبان.

با توجه به ماهیت شخصی از برقراری ارتباط با مصرف کنندگان در تلفن های همراه خود، بازاریابان نیاز به هوشمند در مورد متوسط ​​و چگونه به شیر بالقوه خود را به نه تنها فشار اطلاعات به مصرف کنندگان، اما به جرقه گفتگو با آنها. بنابراین، در اینجا چیزهایی که شما نیاز دارید در مورد پیامک تبلیغاتی به یاد داشته باشید.

1. رسیدن بزرگ در متن پیام وجود دارد، و مخاطبان در حال حاضر تصمیم گرفتند در.
آیا در مورد نیاز به مقابله با تکه تکه شدن نگران نباشید. اگر شما می خواهید برای رسیدن به ده ها میلیون نفر از مصرف کنندگان از طریق تلفن های خود را، شما می توانید آن را امروز انجام شد. علاوه بر این، جمعیتی از این سامانه پیامک پایه مصرف کننده کاملا نوجوانان و یا نیست. تعداد زیادی از دیگر جمعیتی انتخاب کردن در برای محتوای اس ام اس و همچنین.

گرفتن یک گام به عقب، اس ام اس نیز فن آوری تلفن همراه شایع ترین استفاده از (علاوه بر صدا)، و چون تقریبا تمام گوشی های موبایل می توانید ارسال و دریافت پیام متنی، پیام های SMS تبلیغاتی رسیدن به وسیع ترین مخاطبان ممکن.

به گفته این شرکت نیلسن، 77 درصد از مشترکان تلفن همراه در ایالات متحده اس ام اس های پایان سال 2007. در مقایسه استفاده می شود، در همین گزارش گفت که 36 درصد از مشترکان تلفن همراه قابل دسترسی وب سایت تلفن همراه پیامک تبلیغاتی در همان دوره. شواهد بیشتر از اس ام اس، همه گیر: جست و اطلاعات مبتنی بر SMS نزدیک به 15 میلیون مصرف کننده با توجه به شرکت نیلسن مورد استفاده قرار گرفت برای دریافت نمرات ورزش، اخبار و آب و هوا در طول سه ماهه پایانی سال 2007،.

چیزهایی که SMS یک ابزار عالی برای ارتباطات شخصی - حضور در همه جا، ارتباط و مستقیم و بی واسطه - نیز آن را یک کانال بزرگ برای بازاریابان را.

ناشران مانند یاهو، مای اسپیس، Evite، ایالات متحده آمریکا امروز از NBA، و بسیاری از شبکه های تلویزیونی همه ارسال محتوای که کاربران برای درخواست. تنوع از محتوای موجود منجر به مخاطبان به همان اندازه متنوع.

2. شروع به کار سخت است نه - آن نیاز دشوار را کمی.
بزرگترین شکایت من از بازاریابان شنیدن این است که آنها نمی دانند از کجا شروع به پیدا کردن یک مخاطب برای یک کمپین اس ام اس. خبر خوب این است که این کار در حال حاضر برای شما انجام شده است. با ساخته شده در مخاطبان ارائه شده توسط حامل و شبکه های پیام متنی آگهی، بازاریابان به سادگی نیاز به را انتخاب کنید که آنها می خواهند به هدف قرار دادن و به دنبال آن. به عنوان مثال، ویرجین موبایل به تازگی راه اندازی برنامه شکر مادر خود، اجازه می دهد مشتریان خود را به کسب دقیقه رایگان برای موبایل در ازای پاسخ به اس ام اس ها و آگهی ها وب سایت تلفن همراه بر روی تلفن همراه خود را. بازاریابان دسترسی به مشترکین ویرجین، و همچنین اطلاعات کلیدی جمعیتی در مورد آنها داشته باشد.

در یک مثال از سریع تنظیم و راه اندازی، یک شرکت پیشرو ورزش می خواست برای ترویج برتر تجاری آزاد از یک فیلم مستند در شبکه خود به مخاطبان از طرفداران ورزش جوان، و در این روند، ایجاد یک گفت و گو با مصرف کنندگان علاقه مند . اس ام اس به عنوان یک رسانه بزرگ برای رسیدن به در بروید 18-25 ساله که ممکن است تبلیغات سنتی را نمی بیند خدمت کرده است. این شرکت حفظ شرکت من، 4INFO، برای راه اندازی کمپین اس ام اس.

تبلیغات در کانال های ورزشی پیام متنی 4INFO با کپی که کاربران دعوت برای پاسخ به قرار داده شد، "TuneIn به." کسانی که اطلاعات دریافت شده در مورد نشان دادن پاسخ دادند و دعوت شدند به ثبت نام برای یادآوری اس ام اس در مورد تاریخ هوا نشان می دهد. هیچ وب سایت تلفن همراه و یا رسانه های غنی مورد نیاز بود.

کمپین موفقیت بینندگان به لحن سوار در به برتر، و آن را مستند بیشتر مشاهده در تاریخ این شرکت است. بیست و چهار درصد از کاربران که با تبلیغات تلفن همراه تعامل در ادامه به ثبت نام برای یک یادآوری پیام متنی در مورد نشان می دهد. به طور کلی، 14 درصد از کاربران که آگهی SMS دریافت گزارش دادند که آنها برنامه مشاهده کرده بود.

3. هدف قرار دادن کلید موفقیت تبلیغات است.
مبارزات پیام متنی است که انجام بهترین کسانی که با یک تماس مستقیم و ساده برای عمل هستند. ارتباط مهم است - تبلیغات مرتبط موثر و به یاد ماندنی هستند، به خصوص زمانی که به محتوای انتخاب کردن در وارد می شود. در اینجا برخی راهنمایی های دیگر عبارتند از:


    درک روش های مختلف شما می توانید هدف قرار دادن مخاطبان خود را با استفاده از SMS، از جمله هدف قرار دادن توسط حامل و منافع سامانه ارسال پیامک مصرف کننده. مشخصات زرنگ و دانا اجتماعی، مالی و تکنولوژی از مخاطبان شما می خواهید برای رسیدن به در نظر بگیرید، و هدف قرار دادن درآمده است. اگر شما در نظر تنها یکی از این ابعاد، تبلیغات خود را بر روی مصرف کنندگان که هم می توانید محصول خود را استفاده کنید و یا می توانید پیام خود را نمی شنوند هدر رفته است.

    اس ام اس های تبلیغاتی ارائه می دهد توانایی هدف قرار دادن بخش های مصرف کننده با پیشنهادات خاص. بیشتر مربوط به مبارزات انتخاباتی، عملکرد بهتر آگهی. این علم موشک نیست، اما نوشتن "یک اندازه متناسب با همه" کپی آگهی یکی از شایع ترین دلایل برای عملکرد کمپین ضعیف است.

    به عنوان مثال: یک شرکت بازاریابی تلفن همراه قادر به افزایش نرخ تبدیل را 60 تا 100 درصد با نوشتن مربوطه کپی خاص در تبلیغات متن پیام توسط کانال مخاطبان هدف قرار گرفت.

    مثال: برای "را به من یک سوپر" در براوو، پیام به مشتریان شرکت Alltel ترویج این پیشنهاد من دایره، در حالی که پیام به دیگر مصرف کنندگان ترویج محتوای متفاوت است.

تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت مربوط به شرکت موج شهر هوشمند مي باشد.